Biz Kimiz?

Kurumsal 

KRC CONTA, Sızdırmazlık malzemeleri konusunda, 2004 yılından bu yana hizmet veren firmamız 800 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.  Her çeşit ağır, hafif ve binek araçların dizel ve benzinli tüm conta çeşitlerini üretmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için kaliteyi kendisine esas bilen firmamız, standartlarını en yeni teknolojileri kullanarak en üst düzeye taşımak için sürekli çaba ve araştırma geliştirme faaliyetlerinde bulunan uzman kadromuz ile ihtiyaçlarınızı en doğru en kaliteli ve en ekonomik şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Sektördeki deneyim ve tecrübemizi her işimiz ile ayrı ayrı özen ile birleştirip, ortaya en iyi sonuçları çıkarmak, siz değerli müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda kendimize en doğru yolu bulmak ve hiç durmadan kalite ve standartlarımızı en yükseğe çıkarıyoruz.

Misyonumuz/Vizyonumuz 

KRC CONTA  müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir. 

KRC CONTA sektördeki conta ihtiyacını ilerleyen dönemlerde en iyi ve en ekonomik şekilde karşılamak üzere sahip olduğu imkanları her geçen gün artırıp üzerine ekleyerek geçen yıllar ile sektöre hizmet vermeye en iyi şekilde devam etmeyi hedeflemektedir.